RU

Бродський взявся за ринок таксі

03.09.2010, 10:15

Держкомпідприємництво України регулює ринок таксі. Про це заявив глава комітету Михайло Бродський.

"У нас фактично немає ринку таксі. Практично 60-70% таксі - це нелегали… У нас виходить зовсім дикий ринок", - заявив М.Бродський, якого цитує прес-служба Держкомпідприємництва.

За словами глави комітету, для того, щоб громадяни платили тарифи згідно з кілометражем, у всіх автомобілях таксі будуть встановлені таксометри. "Ми хочемо, щоб всі таксі мали єдиний вигляд і були безпечними. Також будуть обов'язково в них встановлені таксометри. Фірми і додатково будуть зобов'язані обов'язково провести медичний огляд водіїв. "Грачевати" ніхто не буде", - наголосив М.Бродський.

До того ж глава Держкомпідприємництва зазначив, що істотно посилиться відповідальність для таксистів, які будуть їздити нелегально. Над законопроектом, який врегулює діяльність таксистів, комітет разом із Кабміном працює вже понад 3 місяці.

М.Бродський сподівається, що він буде прийнятий до 1 січня 2011 року з перехідними положеннями на три подальші роки. За словами глави комітету, таксисти, як і раніше, залишаться на єдиному податку, але у такому розмірі, який буде компенсувати те, що вони не платять податок на прибуток, а також пенсійні платежі.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини