RU

Бродський вважає, що Україна – найліберальніша за податками країна

07.02.2011, 09:40
Бродський вважає, що Україна – найліберальніша за податками країна - Фото
17ce7da7ccb778de03dfd0c1383d87f8.jpg

Бродський вважає, що Україна – найліберальніша за податками країна

У нас найліберальніша за податками країна, якщо не вважати Кіпр. Про це у своєму блозі написав глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський (на фото).

"Але, крім 1 млн. підприємців, у нас - 46 млн. людей населення, 13 млн. з яких пенсіонери, 9 млн. з них отримують пенсію менше $100. Все б нічого, якби у світі різко не зросла вартість продуктів харчування", - додав він.

До того ж М.Бродський зазначив, що "у нас є два шляхи". "Перший. Ми ставимо касові апарати, робимо для всіх однакові і справедливі податки, зменшуємо кількість податківців вдвічі, а що залишилося вдвічі збільшуємо зарплату, проводимо дерегуляцію, прибираємо побори, по-теперішньому часу боремося з корупцією, вводимо відповідальність за зарплату в конвертах, до того ж жорстку, збільшуємо пенсії і зарплати бюджетникам і йдемо в Європу", - вважає він.

"Другий шлях - єгипетський, тільки наш бунт буде набагато жорстокішим і нещадним. До речі, і щодо підприємців, у яких є будинки, машини, підприємства тощо", - наголосив М.Бродський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент України Віктор Янукович вимагає від Прем'єр-міністра Миколи Азарова завершити дерегуляцію ведення бізнесу і реформування податкової системи.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини