RU

Бродський виводить свій комітет у "Твіттер"

09.08.2010, 12:57

Новини Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва з'явилися у популярній соціальній мережі "Твіттер".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держкомпідприємництва, тепер користувачі мережі зможуть оперативно дізнаватися про події, рішення і ініціативи Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва.

"Державна служба має рухатися у ногу з часом. Велика кількість людей - особливо молодь - отримує інформацію з "Твіттера". Тому ми подумали, чому б і нам не завести аккаунт Комітету в цій соціальній мережі. Тепер люди, які читають "Твіттер" і цікавляться тим, що відбувається в бізнес-середовищі, легко зможуть стежити за роботою Держкомпідприємництва. Їм потрібно тільки підписатися на наші новини", - так пояснив ініціативу заступник голови Держкомпідприємництва Орест Сохар.

За його словами, присутність Комітету у соціальних мережах зробить його діяльність більш відкритою і прозорою для громадськості. "Думаю, ми на цьому не зупинимося і заведемо аккаунт Держкомпідприємництва в інших соціальних мережах. Зараз же ми пропонуємо читачам соціальної мережі "френдити" нашу сторінку", - вказав О.Сохар.

Заступник голови Держкомпідприємництва наголосив, що численна читацька аудиторія зможе оперативно отримувати інформацію про останні законодавчі ініціативи Комітету, про діяльність, спрямовану на поліпшення бізнес-середовища в державі, про роботу в сфері ліцензування і регуляторної політики. А формат коротких повідомлень дозволить переглядати велику кількість повідомлень, не витрачаючи на це багато часу.

Новини Держкомпідприємництва на "Твіттері" можна переглядати за адресою: http://twitter.com/business_gov

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини