RU

Бродський вигадав для митників "бонуси" з контрабанди

02.11.2010, 11:35
Бродський вигадав для митників
42480fddf2ed33c4a56bfb11cb100ee7.jpg

Бродський вигадав для митників "бонуси" з контрабанди

Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва пропонує виплачувати митникам, що вказали на контрабанду, 25% від її вартості. Відповідну ініціативу озвучив сьогодні глава комітету Михайло Бродський під час засідання суспільної колегії з питання вдосконалення Митного кодексу.

"Це спірне питання. Ми його зараз обговорюємо, щоб тому, хто вказав на контрабанду, виплачувати нагороду, дуже велику. Ну ось, є у нас поняття скарбу: якщо ти знайшов скарб, ти отримуєш 25%. Давайте запропонуємо уряду і парламенту ввести таку норму: указав на контрабанду - отримуєш 25% від вартості вантажу", - зазначив М.Бродський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава Держкомпідприємництва пояснив, що винагороду митник, що вказав на контрабанду, отримуватиме після того, як товар буде реалізований в Україні.

На зауваження присутніх на засіданні колегії представників бізнесу, що у такому випадку митники будуть зацікавлені оформляти всі вантажі як контрабанду, М.Бродський зазначив: "Ні. Просто все, що є, контрабанда, стане контрабандою".

Нагадаємо, раніше керівництво Державної митної служби України прийняло рішення "почати глибоке, корінне реформування митної системи".

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко сподівається, що до кінця цього року в Україні будуть прийняті зміни до митного законодавства.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини