RU

Бродський відзначив "революцію" у дозвільній системі

30.08.2010, 15:35

Набули чинності зміни до Закону про дозвільну систему. Замість дозвільного принципу при відкритті бізнесу в Україні діятиме декларативний, тобто власну справу можна буде починати, маючи тільки декларацію, яка повинна підтверджувати відповідність матеріально-технічного стану підприємця вимогам законодавства.

"Для нашої дозвільної системи - це революція", - зазначив у своєму блозі у "Живому Журналі" глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"Дивіться у постанову Кабміну (N725), чи немає там серед потенційно небезпечних видів діяльності, того, яким хочете займатися ви. Якщо немає, йдете у дозвільний центр, заповнюєте там декларацію матеріально-технічної відповідності - і все. Можете займатися своїм бізнесом", - зазначив він.

Нагадаємо, Закон "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності" щодо здійснення господарської діяльності на основі надання декларації" 7 липня 2010 року. До 29 серпня, згідно з прийнятими змінами, Кабмін повинен був затвердити перелік дій і видів господарської діяльності, які не можна починати за декларативним принципом. Після цієї зміни до закону набувають повної чинності.

Перелік видів діяльності було затверджено постановою Кабміну N725 від 25 серпня 2010 року.

За даними Держкомпідприємництва, до сьогодні в Україні нараховувалося 227 видів документів дозвільного характеру, передбачених законодавством, і нескінченна кількість дозволів, впроваджених органами виконавчої влади різних рівнів. Після внесення відповідних змін до законодавства, кількість дозволів скоротилася до 91.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини