RU

Бродський спитає у бізнесу, що ще дерегулювати

28.02.2011, 12:10
Бродський спитає у бізнесу, що ще дерегулювати - Фото
49cbf4222fa3388b910c32ef923e9660.jpg

Бродський спитає у бізнесу, що ще дерегулювати

Представники Міжнародної фінансової корпорації високо оцінюють результати дерегуляції, проведеної Державним комітетом України з питань регуляторної політики і підприємництва. Про це заявив керівник проекту МФК "Інвестиційний клімат в Україні" Сергій Осаволюк на зустрічі з урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності Михайлом Бродським (на фото) і представниками Держкомпідприємництва.

Як повідомили у прес-службі комітету, за оцінками МФК, тільки скасування з ініціативи М.Бродського дозволу МВС на виготовлення печатей і штампів дасть змогу Україні піднятися у рейтингу Всесвітнього банку "Doing Business" на дві позиції. Істотне спрощення дозвільних процедур у будівництві завдяки прийняттю закону про регулювання містобудівної діяльності також сприятиме підвищенню позиції країни у рейтингу орієнтовно на 20 пунктів. На сьогодні Україна у рейтингу легкості ведення бізнесу посідає 145 місце з 183 країн світу, нагадали в Держкомпідприємництві.

Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності домовився з МФК провести масове опитування підприємців у всіх регіонах, щоб визначити, які адміністративні бар'єри у веденні бізнесу необхідно прибрати насамперед. Результати опитування будуть включені у план проведення дерегуляції на 2011 рік.

"Ми хочемо через соціологію отримати сигнал від підприємців, які дозвільні, контролюючі або регуляторні процедури треба скасовувати", - зазначив М.Бродський.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Дерегуляція: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини