RU

Бродський скорочує апарат Держкомпідприємництва

11.06.2010, 13:00

Скорочення апарату Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва дасть змогу зекономити державі понад 10 млн. грн. Про це заявив глава Комітету Михайло Бродський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, М.Бродський переконаний, що кожний орган влади має зважитися на такі непопулярні кроки.

"З метою раціонального використання коштів держбюджету в економічно складний для країни час, Державний комітет з питань регуляторної політики і підприємництва з 1 липня 2010 року скоротить 210 працівників територіальних органів і 20 - центрального апарату", - йдеться у повідомленні.

"Сьогодні ми не можемо дозволити собі годувати таку велику армію чиновників. Треба наповнювати бюджет, зокрема за рахунок скорочень держслужбовців. Економію ми почали з себе", - заявив М.Бродський.

За рахунок скорочення витрат на фонд оплати праці, відрядження, комунальні послуги, оренда приміщень, послуги зв'язку та інші статті витрат, до кінця року буде зекономлено 3 млн. 148 тис. грн. У 2011 році економія становитиме 7 млн. 226 тис. грн. Отже, загальна сума зекономлених для держави коштів протягом 2010-2011 рр. становитиме 10 млн. 374 тис. грн.

Відповідні скорочення стосуватимуться і ДП "Інформаційно-ресурсний центр" і Українського фонду підтримки підприємництва (УФПП). Сума економії коштів для "ІРЦ" за 2010-2011 рр. становитиме 5 млн. 614 тис. грн., для УФПП - 1 млн. 765 тис. грн.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини