RU

Бродський розуміє пікетників під Радою: "Не хочуть платити податки"

04.11.2010, 17:35
Бродський розуміє пікетників під Радою:
7f611aadc94e0637e63be0e643649412.jpg

Бродський розуміє пікетників під Радою: "Не хочуть платити податки"

Глава Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський вважає, що люди за Конституцією мають право висловлювати свою думку, зокрема під Верховною Радою. Про це М.Бродський написав у своєму блозі у "Livejournal", коментуючи сьогоднішній пікет підприємців проти проекту Податкового кодексу.

"Я розумію людей, які не хочуть платити податки. Це нормально. І люди за Конституцією мають право висловлювати свою думку - під Верховною Радою зокрема", - зазначив він.

Однак, вважає М.Бродський, треба пам'ятати і про іншу країну, в якій живе 46 мільйонів осіб. "І вони також мають право на життя, на гідні зарплати і пенсії. А то у нас кажуть: "Ой-ой-ой, яка у нас маленька пенсія у країні - 700 гривень" або "Ой-ой-ой, яка маленька зарплата - 1200 гривень". Так, панове, а за рахунок чого вона буде більшою, якщо у нас підприємці віддають 200 грн. і не хочуть платити навіть у Пенсійний фонд. Хоч, по суті, цього також мало", - зазначив глава Держкомпідприємництва.

"Тому одні люди мають право на пікети, а інші мають право на життя. Хлопці, поступово звикайте до нормальної країни", - написав М. Бродський.

"Особливо буйних" він попросив не коментувати його пост і "не битися головою об монітор".

Нагадаємо, сьогодні декілька тисяч представників малого і середнього бізнесу з різних регіонів країни біля Верховної Ради України проводять акцію протесту з вимогами ввести мораторій на розгляд урядового проекту Податкового кодексу.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини