RU

Бродський розкрив плани щодо "упрощенців"

26.04.2010, 17:15

Прогресивна шкала для "упрощенців" - це тільки концепція, яку владу хоче обговорити з бізнесом, але шкалу обов'язково буде введено. Про це заявив глава Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський на нараді у відомстві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідно до пропозицій комітету, для фізичних осіб при отриманні виручки до 300 тис. грн. буде застосовуватися нульова ставка єдиного податку. До того ж фізична особа-підприємець має забезпечити оплату мінімальних вкладів на загальнодержавне пенсійне страхування з розрахунку розміру мінімальної заробітної плати за себе і своїх співробітників.

При отриманні виручки від 300 до 600 тис. грн. ставка податку становить 200-1000 грн. Для фізосіб, які надають послуги щодо оренди житлових і нежитлових приміщень, ставку єдиного податку пропонується встановити на рівні 10%, для юридичних осіб при отриманні виручки від реалізації продукції до 1 млн. грн. 6% від обсягу виручки зі сплатою ПДВ або 10% без ПДВ. При отриманні виручки від 1 до 2 млн. грн. 9% з ПДВ або 12% без ПДВ. При отриманні виручки від 2 до 3 млн. грн. - 12% з ПДВ або 15% без ПДВ.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини