RU

Бродський розгадав причину зростання цін

30.05.2011, 17:26

Урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський вважає, що в Україні не інфляція, а вирівнювання цін. Про це політик написав у своєму блозі.

"Зараз в країні почали нормально стягувати податки, все почало рухатися. З одного боку, це добре. Податкова і митниця стали збирати майже в півтора рази більше", - відмітив М.Бродський.

За його даними, з початку року на 40% збільшився зведений бюджет у порівнянні з першими чотирма місяцями 2010-го. Надходження до Пенсійного фонду зросли на 22%. "Тепер треба, щоб ці гроші не розкрадалися і вони всі пішли на виплату пенсій і зарплат лікарям, вчителям і іншим бюджетникам", - відмітив він.

"Але з іншого боку... Коли на митниці зупиняють контрабанду, розмитнюють вантажі за реальною вартістю, нараховують ПДВ, а потім ще не дають його пиляти, то все виходить з тіні і починає працювати цивілізований ринок", - наголосив М.Бродський.

"Тому, те, що у нас зростають ціни, - це не інфляція, а вирівнювання цін. Адже гроші, які тепер збирає та ж сама митниця і податкова, або які надходять у Пенсійний фонд, звичайно, включаються в ціни. Так що, по суті, це легалізація", - вказав політик.

Дерегуляція: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини