RU

Бродський просить Президента і Прем'єра позбавити українців плати за голограми

08.02.2011, 12:20
Бродський просить Президента і Прем'єра позбавити українців плати за голограми - Фото
161ad9dfade0723fd83911027fa46722.jpg

Бродський просить Президента і Прем'єра позбавити українців плати за голограми

Глава Держкомітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський (на фото) просить Президента України і Прем'єр-міністра сприяти прийняттю рішень, які скасовують обов'язкове застосування голографічного захисту документів і окремих груп товарів. Відповідну заяву М.Бродський опублікував у своєму блозі в "LiveJournal".

М.Бродський повідомляє, що проекти рішень, якими в Україні повинне бути скасоване обов'язкове застосування голографічного захисту документів і товарів, більше двох місяців лежать у Міністерстві юстиції. "Перший - це проект Указу Президента, яким скасовується Указ Президента від 15 листопада 2000 року N1239 "Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами". Другий - постанова Кабінету Міністрів, яка визначає перелік документів і груп товарів, належних захисту голограмами", - зазначив він.

Глава Держкомпідприємництва заявляє, що оскільки зазначені документи досі не прийняті, це дало концерну ЄДАПС змогу отримати замовлення на виготовлення пластикових і паперових бланків документів суворої звітності від МВС майже на 1 млрд. грн. "Ніде у світі такого немає. Усі ці бланки будуть продані громадянам України, і саме вони заплатять цю суму за документи і пластикові талони. А за моїми даними, їхня собівартість така низька, що навіть говорити про неї смішно", - пише М.Бродський.

"Офіційно звертаюся до Президента і Прем'єр-міністра з проханням звернути увагу на це питання і прийняти документи, які підготувало Держкомпідприємництво і Мін'юст. Українці не повинні платити "зайве" через угоди, підписані між ЄДАПСом і МВС ще під керівництвом Юрія Луценка у період президентства Віктора Ющенка" - наголосив М. Бродський.

Нагадаємо, згідно з інформацією, оприлюдненою на порталі Державних закупівель, МВС заплатить консорціуму ЄДАПС більше 883 млн. грн. за бланки документів на паперовій і пластиковій основі, які будуть придбані за процедурою закупівлі в одного учасника.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>

Держзакупівлі в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини