RU

Бродський пропонує збільшити податок упрощенцям

25.03.2010, 16:25

У Держкомпідприємництві вважають, що п'ятирічне звільнення від податків має стосуватися тільки сімейного бізнесу, а ті, хто працює на спрощеній системі, пропонують не тільки залишити, але й збільшити податок. Про це заявив глава комітету Михайло Бродський сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Малий бізнес у моєму розумінні - це сімейний бізнес, це коли ти заходиш у кафе, там написано: "У Петра", "У Васі", "У Феді"... ти приходиш до нього в гості, його сім'я тримає кафешку, вони самі все там роблять, самі миють посуд, самі прибирають і самі заробляють собі на життя. П'ять років ми не повинні їх чіпати", - сказав М.Бродський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Щодо податку з інших підприємців, які працюють на спрощеній системі, на думку М.Бродського, це питання треба передати до компетенції місцевих органів влади. "Ми зробимо якусь шкалу, це буде моя пропозиція, від 200 гривень... і обмежимо будь-якою сумою і скажемо: місцеві органи влади, будь ласка, самі приймайте рішення... Якщо над підприємцями знущаються місцеві чиновники, підвищити буде складно, буде бунт у місті, а якщо все добре, всі задоволені, вони зустрінуться, переговорять і потроху почнуть збільшувати цей податок самі. Але не відразу. Спочатку ми знімемо усі перевірки, скоротимо документообіг, змусимо усі регуляторні акти скасувати", - зазначив він.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини