RU

Бродський: Податковий кодекс мало кому сподобається

06.08.2010, 10:52

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що Податковий кодекс, активна робота над яким ведеться вже кілька місяців і увійшла в фазу громадського обговорення, мало кому сподобається. Про це чиновник написав у своєму блозі в "Живому Журналі".

"Реального Кодексу наразі немає. Це все поки болванки і проби пера. Свого роду барометр громадської думки, щоб, по-перше, зрозуміти, яким повинен бути Податковий кодекс, по-друге, щоб оцінити, що взагалі можна прийняти в залі, ну і, по-третє, щоб вже прищеплювати людям розуміння відповідальності перед майбутнім, пояснювати, що далі не можна жити в борг", - вважає М.Бродський.

На його думку, Податковий кодекс - "це глобальний документ і тому він йде так важко".

"Я, наприклад, для себе щодня відкриваю нові аспекти людської підлості, низькості, непрофесіоналізму. Але, з іншого боку, завдяки блогу я також відкриваю нові аспекти життя суспільства, людей", - пише голова Держкомпідприємництва.

"Однозначно можу сказати: Кодекс мало кому сподобається", - вважає М.Бродський.

Нагадаємо, 3 серпня почалося всенародне обговорення проекту Податкового кодексу. З 3 по 20 серпня в регіонах України відбудуться "круглі" столи по обговоренню допрацьованого проекту Податкового кодексу. Крім того, пройдуть громадські обговорення: 6 серпня - в Харкові, 10 серпня - у Києві, 12 серпня - у Львові, 17 серпня - в Донецьку, 20 серпня - в Сімферополі. Передбачається, що за результатами вказаних заходів будуть зібрані і узагальнені пропозиції громадян до проекту Податкового кодексу.

У свою чергу, робоча група на чолі з віце-прем'єр-міністром Сергієм Тігіпком днями збирається представити свій допрацьований проект Податкового кодексу України.

Оподаткування: добірка новин>>>

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини