RU

Бродський: Підприємці призналися Клюєву, що торгують контрабандою

23.11.2010, 12:10

Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв і глава парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник провели зустріч з представники малого і середнього бізнесу, які протестують проти прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу. Про це написав у своєму блозі у "LiveJournal" глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"Вчора відбулася зустріч Клюєва і Хомутинника із підприємцями-страйкарями. Ті порушили декілька питань. Вони фактично визнали, що майже всі торгують контрабандою на ринках, тому і не хочуть, щоб їх примушували брати накладну на товар. Адже за ними можна прослідкувати його походження. Ще підприємці просили навести порядок на митниці, щоб з них не здирали гроші за кожний контейнер", - зазначив М.Бродський.

"Для Клюєва ця інформація була прозрінням", - додав чиновник.

Він зазначив, що тепер ця інформація дійде до Президента України "і з новим Митним кодексом ми зможемо навести порядок на митниці".

Нагадаємо, у понеділок, 22 листопада, організатори акції протесту зустрічалися з А.Клюєвим, який пообіцяв розглянути вимоги підприємців до середи, 24 листопада.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини