RU

Бродський підготував "прорив у боротьбі з корупцією"

24.05.2011, 14:16
Бродський підготував
bade8eb1bb34138e0dcf45dbbf98aad8.jpg

Бродський підготував "прорив у боротьбі з корупцією"

Держкомпідприємництва доопрацював законопроект по електронному документообігу між органами влади. Про це в своєму блозі написав урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський (на фото).

"Будемо робити так, щоб людям не треба було носити папірці з одного відомства в інше", - пише чиновник. За його словами, в законопроекті пропонується створити єдиний реєстр, де будуть документи всіх органів влади. "Якщо людині потрібен якийсь папірець - вона може прийти, безкоштовно взяти його і все. Ніяких проблем. Це буде оригінал. Нотаріально завіряти його не треба буде", - вказав М.Бродський.

"Якщо ж якийсь орган влади захоче ввести новий бланк, то повинен буде довести, що він дійсно необхідний. Для цього треба буде пройти цілу регуляторну процедуру - опублікувати документ, обговорити його з громадськість, пройти процедуру узгодження тощо", - пише чиновник.

На думку М.Бродського, за наявності реєстру чиновникам самим буде невигідно плодити нові документи: "на поклін до них за цими папірцями ніхто ходити вже не буде". "Це прорив в боротьбі з корупцією, адже ми приберемо, передусім, передумови для її виникнення", - наголосив уповноважений з дерегуляції.

Дерегуляція: добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини