RU

Бродський обіцяє податкові канікули з 2011 року

03.06.2010, 12:50

Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва обіцяє, що податкові канікули для малого і середнього бізнесу почнуть діяти з 1 січня 2011 року. Про це сьогодні заявив глава Комітету Михайло Бродський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів, коли можна чекати і чи будуть взагалі податкові канікули для малого і середнього бізнесу, М.Бродський сказав: "З січня 2011 року, як і обіцяв Президент України Віктор Янукович, будуть".

Щодо механізмів введення такої податкової ініціативи, М.Бродський наголосив: "Ви усі побачите. Це будуть податкові канікули, тобто податків малі підприємці платити 5 років не будуть: ні ПДВ, ні податку на прибуток", - сказав він.

Глава Госкомпідприємництва також додав, що відрахування у Пенсійний фонд, навіть в умовах введення податкових канікул, повинні залишитися.

У свою чергу, народний депутат від фракції НУНС Ксенія Ляпіна вважає, що влада повинна робити все для того, щоб зберегти і вдосконалити спрощену систему оподаткування, а не пропонувати бізнесу податкові канікули.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини