RU

Бродський: Кужель відстоювала інтереси "нелегалів"

14.06.2010, 16:35

Глава Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський заявляє, що екс-глава Комітету Олександра Кужель, перебуваючи на посаді, відстоювала інтереси нелегального бізнесу. Про це він заявив під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Відповідаючи на питання читача, чому за період роботи у Держкомпідприємництва немає відчутних результатів, М.Бродський зазначив, що неможливо за три місяці виправити те, що попередній глава комітету О.Кужель "створював десятиріччя".

"Жодної боротьби у мене з Кужель немає. Просто на все, що вона натирила, я склав документи і направив до прокуратури і міліції". М.Бродський передбачив, що внаслідок свого сьогоднішнього становища О.Кужель постарається "все це зам'яти".

"З Кужель розходжуся у головному. Я підтримую тільки легальний бізнес. Я вважаю, що всі повинні працювати в однакових умовах і вважаю, що контрабанду треба зупинити, інакше наші підприємства не запрацюють. Вона ж відстоювала інтереси переважно нелегалів. Займалася піаром і збиранням голосів на виборах спочатку для Кучми, потім для Тимошенко. Тепер вона зайнялася тим же на користь Тігіпка", - також заявив він.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини