RU

Британські експерти впевнені, що небезпека для фінансової системи минула

17.10.2008, 11:16

Світова банківська система проминула небезпечний період системного спаду, але попереду нас чекають його економічні наслідки. Про це заявив в п'ятницю голова Служби фінансового нагляду (FSA) Великобританії Едейр Тернер.

Як повідомляє "Reuters", Е. Тернер зазначив, що регулятори повинні відкинути свої первинні припущення, оскільки вони намагаються знайти більш ефективний світовий фінансовий режим, і мають дотримувати більш жорсткої позиції. "Незважаючи на те, що поки зберігаються макроекономічні наслідки того, що сталося, я гадаю, ми минули небезпечне становище, в яке потрапили на минулому тижні, коли кістяк світової фінансової системи міг розвалитися", - сказав він.

Крім того, Е. Тернер сказав, що світ йде до рецесії. Але додав, що це не відрізняється від депресії 1929-1933 років. "Ми пам'ятаємо уроки і знаємо, як зупинити те, що відбувається знову".

Регулятори зараз мають зайнятися фундаментальним обговоренням того, як встановити мінімальні капітальні вимоги до банків і спостерігати за їхньою ліквідністю і структурами платежів. "Коли ви переживаєте кризу, подібну цій, досить розумно почати все з чистого аркуша в тому, що стосується ваших попередніх розрахунків. Ми маємо намір повернутися до правового підходу і ідеально, щоб з'явилося міжнародне зведення правил", - сказав експерт.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини