RU

Британія скасує частину торгових санкцій для Росії, України і США

07.02.2020, 10:49
Британія скасує частину торгових санкцій для Росії, України і США - Фото
Фото: pixabay.com

Департамент міжнародної торгівлі Великобританії переглянув діючий у Євросоюзі список антидемпінгових і антисубсидійних торгових обмежень і вирішив скасувати деякі з них. Рішення опубліковане на сайті уряду.

Відзначається, що під час перехідного періоду будуть діяти всі прийняті в ЄС торгові обмеження. Після остаточного виходу Великобританії частина санкцій буде скасована.

Зокрема, антидемпінгові мита можуть бути зняті з українських безшовних труб із заліза і сталі. При цьому збережуться мита на прокат гарячекатаний.

Для товарів із Росії обмеження планують зняти, зокрема, на алюмінієву фольгу, труби безшовні і труби з заліза або сталі, трубопровідну арматуру з заліза і сталі, сечовину і нітрат амонію.

Послаблення торкнуться і ряду товарів з Китаю, США, Індії, Тайваню, Індонезії, Білорусі.

  • 30 січня рада Європейського союзу остаточно затвердила вихід Великобританії з ЄС. З 31 січня Великобританія вже не держава-член.
  • Прем'єр-міністр Великобританії планує після виходу з ЄС відмовитися від дотримання стандартів Євросоюзу в області захисту навколишнього середовища, прав трудящих і державних економічних субсидій.

Читайте російською: Британия отменит часть торговых санкций для России, Украины и США

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини