RU

Брати участь у приватизації "Укртелекому" збирається тільки Ахметов

21.12.2010, 10:30
Брати участь у приватизації
489220c4beb7ff7f74378f701fc110f9.jpg

Брати участь у приватизації "Укртелекому" збирається тільки Ахметов
У конкурсі з продажу "Укртелекому" планує брати участь тільки компанія, афілована з СКМ Рината Ахметова (на фото). До моменту завершення прийому заявок на участь у торгах інших претендентів не виявилося. Про це сьогодні пише "Коммерсант Украина".

Вчора закінчився прийом заявок на участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому", призначеному на 28 грудня. Джерело видання у Фонді державного майна України (ФДМУ) розповіло, що станом на 18:00 заявку подала лише одна структура - компанія, пов'язана з групою СКМ Р. Ахметова.

Директор з розвитку бізнесу СКМ Ілля Архіпов відмовився від коментарів, а у прес-службі СКМ заявили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати інформацію про подачу заявки.

Раніше саме СКМ називалася основним претендентом на "Укртелеком" поряд із російським МТС, належним АФК "Система". Вчора гендиректор "МТС-Україна" Андрій Дубовськов сказав, що компанія не подавала заявку на участь у конкурсі. За словами віце-президента АФК "Система" Ірини Потехіної, холдинг також не подавав заявку на участь у приватизації. Джерело, близьке до акціонерів "МТС-Україна", повідомило, що компанія відмовилася від участі у конкурсі. "Актив сильно переоцінено з погляду потенціалу зростання у рамках нинішніх тендерних умов", - заявив співрозмовник.

Згідно з положенням про порядок проведення приватизаційних конкурсів, у випадку якщо бажання брати участь у торгах виявила лише одна компанія, ФДМ зобов'язаний запропонувати їй викупити пакет акцій, що виставляється за результатами незалежної експертної оцінки, роз'яснило джерело у Фонді. "Зараз ФДМУ повинен відібрати оцінювач держпакета акцій "Укртелекому", до того ж отримана під час оцінки вартість не може бути нижчою заявленої стартової, тобто 10,5 млрд. грн.", - повідомив співрозмовник. За його словами, після проведення оцінки ФДМУ зможе зробити оферту учаснику на викуп держпакета акцій.

Отже, у поточному році продати актив вже точно не вдасться, оскільки тільки на проведення конкурсу з визначення оцінювача відводиться 15 днів, а після цього до 30 днів проводиться безпосередньо сама оцінка, зазначає видання.

Нагадаємо, раніше глава Фонду держмайна Олександр Рябченко повідомив, що інтерес до конкурсу з приватизації ВАТ "Укртелеком" виявляють шість компаній.

Проведення конкурсу планується провести 28 грудня 2010 року.

"Укртелеком": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини