RU

Бойко: Компроміс у газових переговорах буде знайдено

27.12.2011, 12:39
Бойко: Компроміс у газових переговорах буде знайдено - Фото
Бойко каже, що РФ вже переконалася в принциповості позиції України
Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко вважає, що компроміс в газових переговорах з Росією буде знайдено. Про це він заявив 27 грудня в Севастополі.

"Я вважаю, що компроміс ми знайдемо. З 15 січня ми домовилися проводити наступний раунд переговорів", - сказав Бойко, якого цитує прес-служба Міненерго.

При цьому міністр зазначив, що принципова позиція президента
Віктора Януковича щодо співпраці в газовій сфері - створення моделі на паритетних засадах із збереженням національних інтересів України. "Є принципова позиція президента, яка лежить в основі всіх переговорів. По-перше: ми готові створювати модель з нашими партнерами на паритетних умовах і з урахуванням наших національних інтересів. По-друге: ми будемо вести переговори стільки, скільки потрібно, щоб наші державні інтереси відстояти, і принципова позиція президента була втілена в життя", - сказав Бойко.

Міністр додав, що російська сторона вже переконалася в принциповості позиції української сторони в переговорах. "Переговори тривають. Є моменти, за якими ми зблизилися, є моменти, за якими у нас є принципові розбіжності. Президент ніколи не піде на обмеження національних інтересів, це вже стало ясно і нашим партнерам", - сказав міністр.

Нагадаємо, під час зустрічі 23 грудня в Санкт-Петербурзі Юрій Бойко і голова правління
ВАТ Газпром Олексій Міллер підбили підсумки переговорного процесу в газовій сфері. Сторони відзначили позитивний і конструктивний характер проведених у 2011 році переговорів і гарні перспективи наступного раунду переговорів, який відбудеться 15 січня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини