RU

Бойко загрожує нафтотрейдерам правоохоронцями

27.04.2011, 10:40
Бойко загрожує нафтотрейдерам правоохоронцями - Фото
edb07ac6c078a9a14c3173bbee718558.jpg

Бойко загрожує нафтотрейдерам правоохоронцями
Міністерство енергетики і вугільної промисловості України звернеться до правоохоронних органів, щоб притягнути до відповідальності нафтетрейдерів, що спекулюють на цінах на бензин. Про це повідомив сьогодні журналістам глава Міненерго Юрій Бойко (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Бойко заявив, що на сьогодні є декілька трейдерів, які не витримують цінового коридору, рекомендований експертно-аналітичною групою Міненерго. "Я вважаю, що це вже справа правоохоронних органів - покласти край таким спекулятивним речам, тому що, знизивши акцизи, уряд справді створив передумови для стабілізації цін на ринку в умовах зростання цін на нафту. Тому, я думаю, що найближчим часом ми звернемося до правоохоронних органів з тим, щоб притягували до відповідальності тих трейдерів, які використовують галопуючі ціни на нафту в світі, щоб витягнути спекулятивну складову", - зазначив міністр.

Глава Міненерго додав, що уряд і далі буде відстежувати ситуацію із світовими цінами на нафтопродукти.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла, а Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України" №3221-VI. Законом передбачено підрозділ 5 розділу XX "Перехідні положення" доповнити пунктом, відповідно до якого тимчасово, до 31 липня 2011 року, зменшені ставки акцизного податку на нафтопродукти.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини