RU

Бойко вважає експорт української електроенергії збитковим

15.07.2008, 14:32

Експорт електроенергії для України є збитковим. Про це сьогодні заявив "тіньовий" Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Бойко наголосив , що всередині країни ціни на електроенергію підвищувалися вже кілька разів та досягли 7 центів за кВт/год. Водночас, реальна закупівельна ціна української енергії для експортерів складає від 2,9 до 6 центів за кВт/год.

Ю. Бойко зауважив, що вітчизняні споживачі фактично дотують іноземних споживачів та компанії, "що торгують нашою електроенергією". За його словами, за 5 місяців 2008 року експортери заробили на українському струмі $72 млн.

Крім того, "тіньовий" Міністр зазначив, що цього року, незважаючи на світові тенденції зростання цін на електроенергію, відпускні ціни українського струму для низки зарубіжних компаній було знижено.

У зв'язку з цим Ю. Бойко заявив, що звернувся до Генпрокуратури з депутатським запитом для перевірки ознак корупції у діяльності Мінпаленерго стосовно експорту електроенергії, що приносить державі багатомільйонні збитки.

Досьє на Юрія Бойка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини