RU

Бойко вимагає від трейдера знизити ціни на дизельне паливо

18.05.2011, 09:55
Бойко вимагає від трейдера знизити ціни на дизельне паливо - Фото
c295bcd0a22e374834422758329f36b5.jpg

Бойко вимагає від трейдера знизити ціни на дизельне паливо

Вчора, 17 травня експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерстві енергетики і вугільній промисловості рекомендувала трейдер нафтопродуктів дотримуватися встановленого на попередньому засіданні цінового коридора на бензин марки А-95 - 10,0 грн. за літр. Також група рекомендувала трейдер у зв'язку з перенасищенням на ринку дизельного палива знизити його вартість до 9,6 грн. за літр.

Як повідомляє прес-служба Міненерго, головуючий на засіданні Міністр енергетики Юрій Бойко зазначив: "Ми, як держава, зважено підходячи до функціонування ринку, водночас будемо вимагати виконання домовленостей. Держава підставила плече трейдеру у найбільш непростий момент, знизивши акцизи на паливо і ввівши відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Тому ми хочемо, щоб наші відносини були партнерськими, а домовленості дотримувалися".

Міністр також звернувся до Антимонопольного комітету з пропозицією приймати відповідні жорсткі рішення щодо учасників ринку, які будуть відмовлятися витримувати верхній рівень коридору.

На засіданні також обговорювалося питання ресурсного наповнення українського ринку нафтопродуктів. Під час обговорення учасники висловили впевненість у тому, що ресурсна база нафтопродуктів в Україну є достатньою для безперебійного забезпечення ринку.

Крім того, на засіданні розглядалося питання щодо законодавчого урегулювання ряду питань, пов'язаних з функціонуванням ринку. Більш детально ці питання будуть розглянуті на наступному засіданні експертно-аналітичної групи, яке пройде найближчим часом.

Нагадаємо, 29 квітня експертно-аналітична група при Міністерстві енергетики і вугільній промисловості з опрацювання питань функціонування ринку нафти рекомендувала трейдер нафтопродуктів дотримуватися нового цінового коридора - не вище 10,0 грн. за літр бензину марки А-95 і 9,6 грн. за літр дизельного палива.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини