RU

Бойко проведе закриті перемовини з турецьким колегою

14.09.2010, 11:20

Міністр палива і енергетики України Юрій Бойко 17-18 вересня проведе у Києві закриті перемовини з турецьким колегою Танером Йілдизом.

Як пише "Дзеркало тижня", посилаючись на джерела, на зустрічі з Міністром енергетики і природних ресурсів Туреччини буде порушено широке коло питань. Не виключено, що на перемовинах йтиметься і про російський проект "Південний потік", - зазначає джерело.

Посольство Туреччини в Україні підтвердило наміри Т.Йілдиза зустрітися з Ю.Бойком. Водночас у Міністерстві палива і енергетики так і не відповіли, чи відбудеться зустріч міністрів і чи пройде засідання двосторонньої комісії.

Видання нагадує, що раніше Київ зробив Москві декілька пропозицій з альтернативних поставок газу в Європу в обмін на відмову від реалізації проекту "Південний потік". За даними газети, глава Мінпалива Ю.Бойко на перемовинах у Москві запропонував російській стороні зосередити увагу і ресурси, зокрема фінансові, на реконструкції і добудуванні української ділянки газопроводу. По ньому "блакитне паливо" також можна постачати з Росії в Румунію, а звідти в Європу в збільшених обсягах.

Пропозиція України, за даними видання, вже викликала жвавий інтерес у російської сторони.

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини