RU

Бойко обіцяє, що "Росукренерго" поверне борги "Нафтогазу"

16.09.2010, 15:45

Міністр палива і енергетики Юрій Бойко заявляє про намір стягнути з компанії "Росукренерго" її борг перед "Газпромом", погашений у 2009 році українським урядом. Про це він заявив сьогодні під час засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування фактів корупційної діяльності РУЕ, відповідаючи на питання глави комісії Романа Зварича.

"Ви маєте на увазі - заберемо ми назад гроші чи ні? Я вам скажу: заберемо. Гроші ми візьмемо, які були заплачені, згідно з цим договором", - сказав Ю.Бойко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, Р.Зварич, коментуючи сьогоднішнє засідання журналістам, зазначив: "Я почув досить конкретну відповідь пана міністра на питання, яке я поставив йому в лоб, щодо того, що "Росукренерго" відповідно до договору про поступку боргу, укладеного ще у січні 2009 року, є великим боржником перед Україною, правільніше, перед НАК "Нафтогаз України". Цей борг досить серйозний. Я точно не знаю, про яку суму йдеться, але як на мене, вона мала б покрити те, що ми ніби повинні віддати відповідно до рішення Стокгольмського суду... тут по нулях можемо вийти. Якщо справді буде така позиція, мені здається, що вона може бути досить виграшною для України".

Юрій Бойко: біографія та добірка новин>>>
Роман Зварич: біографія та добірка новин >>>
"Росукренерго": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини