RU

Бойко: невигідні газові контракти з Росією укладено через борги Тимошенко

16.08.2011, 17:44
Бойко: невигідні газові контракти з Росією укладено через борги Тимошенко - Фото
751e6e356c23686a6613c4c45f1682c5.jpg

Бойко: невигідні газові контракти з Росією укладено через борги Тимошенко

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявляє, що газові контракти, підписані прем'єр-міністром Юлією Тимошенко в 2009 році, "вкрай невигідні для України".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бойко допускає, що контракти з Росією підписувалися під тиском. "Я вважаю, що це було пов'язано з наявністю заборгованості корпорації ЄЕСУ, до якої мала відношення Тимошенко. Саме ця обставина стала причиною...", - заявив Бойко.

Він також наголосив, що коли на ринку України працював посередник Росукренерго, Україна мала ціну на газ нижче, ніж після підписання контрактів 2009 року.

У свою чергу, Тимошенко нагадала Бойку, що він брав участь в засновницьких зборах Росукренерго і Centralgas. На цю репліку міністр відповів: "Я не маю жодного відношення до засновництва Росукренерго. Всі ці обвинувачення неправдиві". Після цього Тимошенко нагадала йому про відповідальність за неправдиві свідчення.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили копію листа російського міністра оборони Анатолія Сердюкова, в якому говорилося, що заборгованість ЄЕСУ складає більше $400 мільйонів на основі угод між Міноборони і ЄЕСУ про порядок поставок продуктів виробничо-технічного призначення для потреб Міноборони від 1997 року. Однак поставка відбулася не в повному обсязі, і російська сторона досі намагається повернути борг.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини