RU

Бойко чекає експертизу Кабміну щодо "Росукренерго"

25.06.2010, 12:55

Рішення Стокгольмського арбітражу по 11 млрд. кубометрів газу, на які претендує "Росукренерго" має бути детально вивчене і надана правова експертиза Кабінетом Міністрів України. Про це заявив в інтерв'ю урядовому виданню "Урядовий кур’єр" Міністр палива і енергетики України Юрій Бойко.

За словами Ю.Бойка, "тільки після того, як ми дістанемо правову оцінку, зможемо прийняти необхідні рішення. Відповідні документи спрямовані на розгляд уряду".

"Я ще раз хочу наголосити щодо заяв і оцінок, які поширюються у пресі: без урядової експертизи Мінпаливенерго жодні перемовини з власниками "Росукренерго" проводити не буде.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітражний трибунал зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути "Росукренерго" 12,1 млрд. кубометрів газу (з них 1,1 млрд. - неустойка, інше - борг НАК) до 1 вересня 2010 року. "Нафтогаз" спочатку заявляв, що 11 млрд. кубометрів газу, що містилися у підземних сховищах, були придбані ним на початку 2009 року. Однак у суді держкомпанія не змогла довести, як і за яких обставин їй вдалося придбати газ без дозволу на це "Росукренерго". Трибунал визнав за компанією Дмитра Фірташа право на цей газ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини