RU

Бородін заявляє, що газові переговори зірвав дзвінок Тимошенко

15.01.2009, 13:16

Керівник Центру енергетичних досліджень Костянтин Бородін повідомляє, що, за його інформацією, газові переговори, які тривали 31 грудня у Москві, було зірвано з вини Росії і Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про це експерт заявив під час інтернет-конференції, яка проходить у ці хвилини на порталі ЛІГА.net.

"Щодо переговорів 31 грудня, то я чув таку версію, хоч не можу однозначно стверджувати, що вона правдива: за тією інформації, яку я маю в своєму розпорядженні, близько 16:00 31 грудня представники "Нафтогазу" і "Газпрому" практично домовилися про ціну газу у $235 і ставку транзиту $1,8. Після чого Олег Дубина зателефонував Юлії Тимошенко і повідомив про досягнення домовленості. Повернувшись в кабінет, де проходили переговори, Дубина сказав Міллеру, що Тимошенко вже вилітає у Москву", - сказав він.

За словами К.Бородіна, "після цього Міллер вийшов з кабінету і, в свою чергу, зробив декілька дзвінків. Повернувшись в кабінет, він сказав Дубині: "Якщо Тимошенко вилітає - ціна $400 і переговори закінчено".

Online-конференція інтернет-аудиторії і експертного співтовариства "Газове протистояння" на порталі ЛІГA.net >>>Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини