RU

Бориспіль отримає 9 млн. грн. на реконструкцію доріг

21.07.2008, 11:55

До кінця року м. Бориспіль планує реконструювати близько 10 ділянок доріг, кошти на реконструкцію будуть одержані внаслідок випуску муніципальних облігацій міста на суму 9 млн. грн. Про це повідомив мер Борисполя Анатолій Федорчук під час прес-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

Зокрема, А. Федорчук зазначив, що у Держбюджеті-2008 передбачено мало коштів на будівництво доріг не тільки Борисполю, але і іншим містам України. "Уперше в історії ми підійшли до того, що прийняли бюджет на 2008 рік з дефіцитом у 9 млн. грн., і якраз ця сума - різниця, на яку ми плануємо випустити муніципальні облігації", - сказав мер Борисполя.

"Незважаючи на те, що Бориспіль розташований у безпосередній близькості до Києва, у нас не зовсім хороша ситуація з дорогами. Тому такий випуск сприятиме тому, що Бориспіль буде ставати містом європейського рівня, що ми поставили собі за мету", - додав А. Федорчук.

Погашення позики здійснюватиметься за рахунок надходження коштів з двох джерел - продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, а також відчуження власності міста. Мер відзначив, що випуску облігацій передував тривалий бюрократичний період узгодження з Міністерством фінансів України. За словами А. Федорчука, тільки після дзвінка одному із заступників Міністра фінансів, зі словами "місто Бориспіль - це не тільки місто, але ще і аеропорт, так що ми вас не випустимо", на наступний день всі папери були підписані.

Нагадаємо, андеррайтером випуску є "Укргазбанк". Облігації випущено у бездокументарній формі на суму 9 млн. грн., номінальна процентна ставка - 13,5% річних. Початок розміщення облігацій - 22 липня 2008 року, дата погашення - 16 липня 2013 року.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тіл.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected] net
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини