RU

Боргова криза може зіпсувати літо очільникам ЄС

04.08.2011, 13:20
Боргова криза може зіпсувати літо очільникам ЄС - Фото
ce1ca85c80326a5f75d31acde474c6b7.jpg

Боргова криза може зіпсувати літо очільникам ЄС

Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу визнав, що економічна ситуація в Іспанії та Італії стає серйозною загрозою для майбутнього єврозони.

Як передає канал EuroNews, з його слів, зростання прибутковості держоблігацій Рима і Мадрида до чотирнадцятирічного максимуму не відображає реального стану речей в третій і четвертій за величиною економічних системах блоку.

Широкий спред до аналогічних німецьких паперів збільшує ризик небезпечного загострення боргової кризи, яке вимагало б непосильних для єврозони екстрених вливань. Аналітики чекають скоординованих політичних рішень на загальноєвропейському рівні, однак в серпні надії на це мало: поки лише іспанський прем'єр-міністр вирішив перенести свою заплановану відпустку і повернувся до Мадрида.

Єврокомісія закликає парламенти сімнадцяти країн-членів єврозони якомога швидше ввести в дію антикризові механізми, домовленість про які була досягнута на липневому самміті. Але преса сумнівається, що заходи, схвалені після гарячих криз в Греції, Ірландії та Португалії, допоможуть більш великим економічним системам.

Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини