Борг України за "зеленим" тарифом перевищив 7 млрд грн

06.05.2020, 11:58
Борг України за
Фото: pixabay.com
доповнено

Єдиний покупець "зеленої" електроенергії у країні ДП Гарантований покупець заборгував відновлюваним джерелам енергії (ВДЕ) понад 12 млрд грн. Про це повідомив директор держпідприємства Костянтин Петриковець на круглому столі з народними депутатами і т.в.о. міністра енергетики Ольгою Буславець.

"На сьогодні підприємство з урахуванням авансових платежів за 20 днів квітня заборгувало виробникам відновлюваних джерел 12,1 млрд грн. Заборгованість за лютий - 68 млн грн (рівень розрахунку 98%), за березень - 3,8 млрд грн (рівень розрахунку 11%) і за 20 днів квітня - 3,3 млрд грн. Рівень розрахунку лише 7%", - сказав глава ДП Гарантований покупець.

Доповнено о 10:57. У прес-службі Гарантованого покупця LIGA.net уточнили, що 12,1 млрд грн - це загальний борг державної компанії перед генерацією, борг перед відновлюваними джерелами енергії становить 7,17 млрд грн.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Петриковець додав, що Гарантований покупець також заборгував 4,8 млрд грн Енергоатому і 166 млн грн Укргідроенерго. При цьому борг Укренерго перед ДП, за його словами, перевищив 11,7 млрд грн.

"Цей ефект призвів до того, що Енергоатом обмежує відпуск електроенергії нашому підприємству. У лютому обмеження становили 25% від того, яким повинен був бути рівень постачання, а в березні і квітні - 40%. Такий же обсяг очікується і в травні", - зазначив директор Гарантованого покупця.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Читайте російською: Долг Украины по "зеленому" тарифу превысил 7 млрд грн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников