RU

Борг України за "зеленим" тарифом перевищив 12 млрд грн

05.05.2020, 18:33
Борг України за
Фото: pixabay.com

Єдиний покупець "зеленої" електроенергії в країні ДП Гарантований покупець має борг перед поновлюваними джерелами енергії (ВДЕ) понад 12 млрд грн. Про це повідомив директор держпідприємства Костянтин Петриковець на круглому столі  з народними депутатами і т.в.о. міністра енергетики Ольгою Буславець.

"На сьогодні підприємство з урахуванням авансових платежів за 20 днів квітня винне виробникам відновлюваних джерел 12,1 млрд грн. Заборгованість за лютий - 68 млн грн (рівень розрахунку 98%), за березень - 3,8 млрд грн (рівень розрахунку 11%) і за 20 днів квітня - 3,3 млрд грн. Рівень розрахунку лише 7%", - сказав глава Гарантованого покупця.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він додав, що Гарантований покупець також винен 4,8 млрд грн Енергоатому та 166 млн грн Укргідроенерго. При цьому борг Укренерго перед ДП, за його словами, перевищив 17,1 млрд грн.

"Цей ефект призвів до того, що Енергоатом обмежує відпуск електроенергії нашому підприємству. У лютому обмеження становили 25% від того, яким мав бути рівень поставки, а в березні і квітні - 40%. Такий же обсяг очікується і в травні", - зазначив директор Гарантованого покупця.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини