RU

Борг тепловиків за газ вже досягає 3,5 млрд. грн.

15.02.2010, 10:15

Підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) України продовжують нарощувати заборгованість за природний газ, спожитий у поточному опалювальному сезоні. Так, на 12.02.2010 р. загальна сума боргу перед ДК "Газ України" становить майже 3,5 млрд. грн., а рівень розрахунків - 46%.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Газ України", найбільшу заборгованість накопичили підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Одеської, Запорізької, Київської, Львівської, Чернігівської областей і АР Крим. Борг трьох найбільших областей-боржників (Дніпропетровської, Донецької, Харківської) становить майже 1,5 млрд. грн. Найнижчий рівень розрахунків у підприємств Луганської, Закарпатської, Дніпропетровської, Одеської і Житомирської областей (менше 40%).

Крім того, зазначають у "Газ України", зростає заборгованість АЕК "Київенерго" за спожитий у 2009-2010 роках природний газ. На 12.02.2010 р. борг підприємства становить понад 1,66 млрд. грн. (рівень оплати в 2010 р. - 34%).

"Незадовільні розрахунки за газ є наслідком низького рівня фінансово-господарської діяльності підприємств ТКЕ і неефективного керівництва ними з боку місцевих органів влади", - зазначають у "Газ України".

У компанії також нагадують, що значна заборгованість підприємств ТКЕ за газ ускладнює акумулювання НАК "Нафтогаз України" коштів для своєчасних і повних розрахунків за імпортований природний газ.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини