Борг тепловиків за газ вже досягає 3,5 млрд. грн.

15.02.2010, 10:15

Підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) України продовжують нарощувати заборгованість за природний газ, спожитий у поточному опалювальному сезоні. Так, на 12.02.2010 р. загальна сума боргу перед ДК "Газ України" становить майже 3,5 млрд. грн., а...

Підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) України продовжують нарощувати заборгованість за природний газ, спожитий у поточному опалювальному сезоні. Так, на 12.02.2010 р. загальна сума боргу перед ДК "Газ України" становить майже 3,5 млрд. грн., а рівень розрахунків - 46%.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Газ України", найбільшу заборгованість накопичили підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Одеської, Запорізької, Київської, Львівської, Чернігівської областей і АР Крим. Борг трьох найбільших областей-боржників (Дніпропетровської, Донецької, Харківської) становить майже 1,5 млрд. грн. Найнижчий рівень розрахунків у підприємств Луганської, Закарпатської, Дніпропетровської, Одеської і Житомирської областей (менше 40%).

Крім того, зазначають у "Газ України", зростає заборгованість АЕК "Київенерго" за спожитий у 2009-2010 роках природний газ. На 12.02.2010 р. борг підприємства становить понад 1,66 млрд. грн. (рівень оплати в 2010 р. - 34%).

"Незадовільні розрахунки за газ є наслідком низького рівня фінансово-господарської діяльності підприємств ТКЕ і неефективного керівництва ними з боку місцевих органів влади", - зазначають у "Газ України".

У компанії також нагадують, що значна заборгованість підприємств ТКЕ за газ ускладнює акумулювання НАК "Нафтогаз України" коштів для своєчасних і повних розрахунків за імпортований природний газ.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами