RU

Boeing 737 MAX дозволять літати до Європи після дворічної заборони. Сім'ї загиблих – проти

26.01.2021, 10:31
Boeing 737 MAX дозволять літати до Європи після дворічної заборони. Сім'ї загиблих – проти - Фото
Стоянка Boeing 737 Max компанії American Airlines (Фото Gary He – EPA)

Агентство з безпеки польотів Європейського союзу (EASA) планує на цьому тижні скасувати дворічну заборону на польоти літаків моделі Boeing 737 MAX в аеропорти європейських міст. Про це пише Reuters.

Після попереднього рішення в листопаді EASA проаналізувало звіти 38 експертів і прийшло до висновку, що нових технічних проблем у літаків 737 MAX немає.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У той же час, сім'ї загиблих в Boeing 737 MAX, заявили, що вважають рішення "передчасним і небезпечним" і хочуть розуміти, на чому воно грунтується і чи будуть літаки дійсно безпечними.

Родичі загиблих стверджують, що EASA не надало відповіді на їх зауваження і питання технічного характеру, які підготували з допомогою фахівців і в яких просили прийняти низку заходів перед тим, як знову дозволити використання Boeing 737 MAX.

Також ексменеджер компанії Boeing Ед Пірсон вважає, що літакам Boeing 737 MAX рано повертатися в небо, так як питання про їхню безпеку все ще не знято,  пише ВВС. Пірсон наполягає, що необхідно продовжити розслідування збоїв електричної системи, а також проблем із загальним рівнем якості виробництва. Він стверджує, що експерти і регулятори, які проводили розслідуванняЮ проігнорували деякі фактори, які, на думку Пірсона, безпосередньо пов'язані з катастрофами.

Авіалайнери 737 Max були заборонені до експлуатації після двох авіакатастроф в Індонезії та Ефіопії в 2018 і 2019 роках. У них загинуло 346 осіб. Причиною катастроф стала несправність системи управління польотом на борту авіалайнера. Через проблеми з 737 Max корпорація Boeing втратила $5,6 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини