RU

Стартап з офісом в Києві отримав $4 млн інвестицій

29.08.2019, 13:29
 Стартап з офісом в Києві отримав $4 млн інвестицій - Фото
Фото: altcoinbuzz.io

Американський блокчейн-стартап Unstoppable Domains залучив $4 млн від венчурної компанії Draper Associates, пише видання Ain.

Компанія заснована в Сан-Франциско, в 2018 році, займається реєстрацією доменів на блокчейні. Її засновники - вихідці з Talkable, один з них - віце-президент по розробці українець Богдан Гусєв.

У Києві у стартапу є представництво, там працюють чотири співробітники, але до кінця року стартап планує збільшити київську команду, найнявши ще програмістів і проджект-менеджерів.

Стартап займається створенням власних доменних зон (поки що доступна тільки .zil) і продає домени в них користувачам за цінами від $10. Клієнти отримують власні .zil-домени, які зберігаються в гаманці так само, як криптовалюта. Сервіс побудований на Zilliqa-блокчейні, а контент зберігається в IPFS або подібних децентралізованих мережах.

У грудні 2018 року стартап вже залучав сід-раунд від Boost VC в розмірі $730 000, а також отримував гранти від Ethereum Foundation і Zilliqa Foundation. Партнерство з останньою і привело до створення доменної зони .zil.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини