RU

Ближче до Європи. Верховна Рада прийняла закон щодо електронних комунікацій

30.09.2020, 15:50
Ближче до Європи. Верховна Рада прийняла закон щодо електронних комунікацій - Фото
Фото: Роман Піліпей / ЕРА

Верховна Рада прийняла закон "Про електронні комунікації" (№3014), який встановлює правову основу діяльності у сфері електронних комунікацій і радіочастотного спектру. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Цей закон дозволить Україні інтегруватися до єдиного цифрового ринку ЄС, оскільки імплементує норми Європейського кодексу електронних комунікацій, який впроваджується в Європі до кінця 2020 року.

Закон визначає повноваження держави в управлінні та регулюванні інтернет-діяльності, а також права та обов'язки фізичних і юридичних осіб, які користуються електронними послугами, йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Закон також встановлює процедури подання документів до регуляторних органів в електронному вигляді.

Відповідно до прийнятого закону, вводиться перелік універсальних послуг із забезпечення доступності населення до Інтернету і голосового зв'язку.

Послуги мають надаватися в обсязі і на рівні, достатньому для доступу споживачів до електронної пошти, пошукових систем, електронних засобів навчання і освіти, ЗМІ в інтернеті, систем електронної комерції, інтернет-банкінгу, до послуг електронного уряду та адміністративних ресурсів, до соцмереж і мессенджерів , а також до сервісів голосового і відеоспілкування.

Закон встановлює процедуру припинення діяльності постачальників електронних комунікаційних послуг і їх відповідальність за порушення законодавства щодо електронних комунікацій.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини