RU

Бізнес-школа МІМ отримала повторну акредитацію AMBA p

25.05.2018, 16:24
Бізнес-школа МІМ отримала повторну акредитацію AMBA - Фото

На правах реклами

Бізнес-школа МІМ отримала чергове підтвердження якості своїх навчальних програм Master of business administration – повторну акредитацію від Асоціації MBA (AMBA). Відповідний сертифікат було вручено Президенту МІМ Ірині Тихомировій на Global Conference AMBA у Стокгольмі.

«Повторна акредитація від AMBA - це і підтвердження якості наших програм, і світове визнання наших дипломів, і можливості для розвитку міжнародних партнерств та проектів», - прокоментувала подію Ірина Тихомирова.

Події передував приїзд делегації представників Асоціації у квітні цього року, які протягом декількох днів проводили оцінку діяльності Бізнес-школи. Ретельному вивченню підлягали не лише програми MBA у МІМ, а й усі особливості та нюанси, пов’язані з організацією навчального процесу. Таке ґрунтовне оцінювання роботи Школи пов’язано із тим, що сертифікат, який надає Асоціація за результатами перевірки, дає перепустку навчальному закладу до елітного переліку найкращих MBA-провайдерів світу. З-поміж 6 тисяч бізнес-шкіл у світі лише 240 мають акредитацію від AMBA.

«Наявність акредитації Асоціації MBA свідчить про приналежність Школи до закритого клубу провайдерів з найвищим рівнем якості бізнес-освіти. В Україні лише дві школи мають цю акредитацію», - зауважила Президент Бізнес-школи МІМ.

Асоціація MBA – це міжнародна організація з понад 50-річною історією. З дати свого заснування у 1967 році відповідно до власних високих стандартів AMBA займається акредитацією навчальних закладів, які викладають програми Master of business administration.

«Асоціація була створена випускниками програм MBA, зацікавленими у розвитку та якості MBA-освіти. Наявність акредитації від AMBA є підтвердженням, що програма Школи відповідає світовим вимогам до MBA», - додала Ірина Тихомирова.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини