Бізнес на 2021 рік заклав курс долара на рівні 29 грн – опитування ЄБА
22.09.2020, 14:40

Ілюстративне фото: depositphotos.com
Український бізнес у своїх проєктах на 2021 рік закладає вартість долара на рівні 29 грн. Про це повідомляється в прогнозах бізнесу Global Outlook, що провела Європейська бізнес-асоціація (ЄБА).
Згідно з опитуванням ЄБА, 60% компаній планують залишити штат на поточному рівні, 28% – збільшувати, 12% – скорочувати. При цьому 54% планують збільшувати зарплату працівникам.
Дослідження показало, що необхідність судової реформи вперше вийшла на перше місце щодо вимог бізнесу до уряду, залишивши боротьбу з корупцією на другому місці. На третьому місці – необхідність стабільності в політичній площині та якісне управління.
- На початку вересня в Мінекономіки спрогнозували, що курс долара до кінця року залишиться на рівні 28 грн.
- Середньорічний курс у проєкті державного бюджету на 2021 рік становить 29,1 грн/$.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ще по темі
Останні новини
Комментарі