RU

Бізнес Чернігівщини поскаржився на високе мито. Зеленський телефонував міністру

10.06.2020, 18:27
Бізнес Чернігівщини поскаржився на високе мито. Зеленський телефонував міністру - Фото
Фото: Офіс президента

Під час поїздки у Чернігівську область президент  Володимир Зеленський пообіцяв місцевому бізнесу скасувати спеціальне ввізне мито у 18% на сировину. Про це  повідомляє Офіс президента.

Після того, як представники бізнесу поскаржилися на високе спецмито, що збільшує собівартість продукції, президент зателефонував міністру економіки Ігорю Петрашку.

"Міністерство економіки узагальнило це питання - і це була помилка. Не треба узагальнювати. Треба скасовувати це мито. Вирішення цього питання зрозуміле, і ми це зробимо", - пообіцяв Зеленський.

Крім того, представники легкої промисловості закликали до підтримки вітчизняних виробників. По-перше, це стосується внутрішнього ринку України, де обсяг споживання становить мінімум 170 млрд грн. При цьому на українську продукцію приходиться 15-20%, решта - контрабанда і секонд-хенд.

По-друге, під час закупівлі засобів індивідуального захисту бізнес просить надати пріоритет українським виробникам, які переорієнтувалися на виготовлення цієї продукції через епідемію коронавірусу.

Президент пообіцяв, що ДП "Медичні закупівлі України" незабаром почне закупівлю засобів індивідуального захисту насамперед в українських виробників.

  • 3 червня під час робочої поїздки президента в Хмельницьку область підприємці поскаржилися йому, що не можуть реструктуризувати кредити в Укрексімбанку. Зеленський публічно зателефонував голові банку Євгену Мецгеру та сказав: "Будь ласка, прийміть таке рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік. У них зараз немає грошей через коронавірус".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини