RU

Битва за Приват. План на випадок перемоги Коломойського - НБУ

17.12.2019, 16:35
Битва за Приват. План на випадок перемоги Коломойського - НБУ - Фото
Катерина Рожкова (Фото: Юлія Березовська/прес-центр НБУ)

Якщо держава програє апеляцію Ігорю Коломойському про законність націоналізації ПриватБанку, Національний банк (НБУ) визнає Приват неплатоспроможним. Про це повідомила 17 грудня заступник голови НБУ Катерина Рожкова під час презентації грудневого звіту регулятора про фінансову стабільність.

"Якщо будуть скасовувати націоналізацію, це буде означати двосторонню реституцію, тобто скасування всіх інших дій, які були зроблені після націоналізації, включаючи докапіталізацію банку, в результаті чого банк втратить капітал і буде визнаний неплатоспроможним. Усі наступні кроки ми будемо координувати з урядом", - сказала вона.

Рожкова зазначила, що рішення апеляційного адміністративного суду не матиме негайних господарських наслідків.

"Ми не робимо ніяких прогнозів щодо рішення суду, але в разі його негативного рішення ми плануємо і ми утримаємо фінансову стабільність. Це буде трохи складніше, це буде негативним сигналом для інвесторів і це ускладнить нашу роботу в принципі, але це не зруйнує нашу фінансову стабільність і співпрацю з МВФ", - додала заступник голови НБУ.

Детальніше про план Кабміну та Нацбанку читайте в матеріалі: ПриватБанк готують до "банкрутства" через суди Коломойського. І це хороший сценарій

Читайте російською: Битва за Приват. НБУ раскрыл план на случай победы Коломойского

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини