RU

Більшість українців проти відкриття ринку землі. Хочуть референдум – опитування

12.05.2021, 12:36
Більшість українців проти відкриття ринку землі. Хочуть референдум – опитування - Фото
Фото: depositphotos.com

Більшість українців – 77% – вважають, що рішення про відкриття ринку купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення має прийматися на всеукраїнському референдумі. У разі проведення референдуму 66% проголосували б проти відкриття ринку землі, свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

"За" відкриття ринку землі на всеукраїнському референдумі проголосували б 36% респондентів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Серед опитаних 77% виступають проти надання права іноземцям купувати в Україні землі сільськогосподарського призначення. Підтримують таку ініціативу тільки 15% респондентів.

Про відкриття ринку купівлі-продажу землі з 1 липня 2021 року знають дві третини опитаних (46% багато чули про це, 32% – щось чули). 22% респондентів нічого не чули про відкриття ринку. Останніх багато серед наймолодшої групи опитаних, жителів міст, і тих, у кого немає земельного паю.

Третина опитаних вважають, що найбільший вплив на прийняття рішення про відкриття ринку купівлі-продажу сільськогосподарської землі надали Президент і Верховна Рада. Тільки 12% вважають, що на прийняття даного рішення вплинув уряд.

Група Рейтинг проводила опитування 23-27 квітня 2021 року в усіх областях України, окрім окупованих територій. Вік опитаних – від 18 років. В опитуванні взяли участь 2000 осіб.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини