RU

Більшість українців байдужі до знижок в Black Friday – дослідження

25.11.2020, 14:14
Більшість українців байдужі до знижок в Black Friday – дослідження - Фото
Ілюстративне фото (Фото: depositphotos.com)

64% українців байдуже ставляться до знижок в  "чорну п'ятницю". Такі результати показало дослідження рекламного агентства Postmen, повідомив в Facebook СЕО компанії Ярослав Ведмідь.

Цікавість до акцій виявляють 32% українців. Велику зацікавленість до "чорної п'ятниці" проявили жителі великих міст. 43% киян заявили, що спостерігають за знижками.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Найбільше знижками цікавляться молоді люди віком до 25 (42% респондентів) і 26-35 років (34%).

В агентстві зазначили, що разом зі зростанням доходів зростає і зацікавленість людей в знижках. Серед тих, хто заробляє менше 10 000 грн, тільки 29,2% цікавляться знижками в "чорну п'ятницю".

За знижками також спостерігають 36% респондентів з доходом 10 000-50 000 грн. При цьому, 70% українців з доходом понад 100 000 взагалі не виявили цікавості до "чорної п'ятниці". Найбільше за знижками стежать жителі Заходу України (31,8%).

"Чорна п'ятниця" – частина забав західно-європейської цивілізації, до якої захід України ціннісно ближчий", – зазначив CEO Postmen Ведмідь.

Крім стандартних відповідей частина українців вибрала відповідь "інше". У таких випадках респонденти в основному відповідали, що у них немає грошей на покупку товарів.

"Судячи з відповіді "інше", ми бачимо, що багатьом людям дійсно не вистачає грошей на найнеобхідніше, щоб перейматися "святом шалених знижок", – заявив керівник Postmen.

Дослідження Postmen базується на опитуванні 1700 українців усіх вікових категорій з населених пунктів усіх розмірів.
  • На час проведення "чорної п'ятниці" столичні ТРЦ змінили графік роботи. Детальніше – читайте тут.
  • 23 листопада опитування Gradus покало, що тільки 35% українців збираються купувати в "чорну п'ятницю" електроніку, одяг і побутову техніку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини