RU

Більшість працівників митниці провалили тестування на благонадійність

07.06.2021, 18:15
Більшість працівників митниці провалили тестування на благонадійність - Фото
Павло Рябікін (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Понад половина посадових осіб Державної митної служби не склали тестування з питань кваліфікації і благонадійності. Про це розповів глава Державної митної служби (ДМС)  Павло Рябікін у коментарі виданню Бабель.

Усього за його словами, протестували близько 9000 осіб. Тест проводили в три етапи: на першому визначали професійні знання, на другому – загальні здібності, на третьому – лояльність.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

"18% тестованих перші два етапи не пройшли і до третього їх не допустили. З решти 80% до роботи рекомендували лише 55%, тобто близько 45% усіх працівників митниці", – розповів Рябікін.

Він зробив висновок, що через це ДМС потрібно замінити близько 50% працівників митниці.

  • У квітні в Україні стартувало тестування посадових осіб Держмитслужби з питань кваліфікації і благонадійності у всіх регіонах України. Кожен із працівників територіальних органів митниці мав пройти три тести: на рівень знань митного та антикорупційного законодавства; на загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення); тестування на благонадійність. Також у ДМС планували створити власну службу детекторного контролю працівників, щоб запобігти корупційним правопорушенням.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини