RU

Більшість банків світу можуть не пережити кризу - McKinsey

22.10.2019, 11:18
Більшість банків світу можуть не пережити кризу - McKinsey - Фото
Фото: depositphotos.com

Більшість банків в світі можуть не пережити економічний спад, так як їх прибутковість капіталу не відповідає витратам. Про це йдеться в огляді міжнародної консалтингової компанії McKinsey&Co, пише Bloomberg.

У McKinsey вважають, що банкам потрібно впроваджувати технології, передати частину операцій на аутсорсинг і збільшити кількість злиттів, щоб не залишитися "на задвірках історії".

Банки витрачають на інновації всього 35% своїх бюджетів на IT, а фінтех-компанії - більше 70%, говориться в огляді.

При цьому такі технологічні гіганти, як Apple, Amazon (США), Ping An (Китай) почали надавати фінансові послуги, зокрема видавати кредитні карти. І нові гравці змінюють поведінку споживача. У поєднанні з регулюючими чинниками, що знижують бар'єр входу саме для стартапів, середовище стає все більш сприятливим саме для нових компаній, які потіснять банки, вважають в McKinsey.

У компанії прогнозують масштабні злиття банків і "гонку озброєнь" за технологіями.

"Ми вважаємо, що ми знаходимося в кінці економічного циклу, і зараз банкам необхідно йти на сміливі кроки, тому що вони не в відмінній формі. В кінці циклу ніхто не може дозволити собі почивати на лаврах", - зазначив старший партнер McKinsey Косік Раджгопал.

Читайте російською: Большинство банков мира могут не пережить кризис - McKinsey

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини