Більше 30 000 компаній отримають $100 млн від Facebook, щоб пережити карантин

18.03.2020, 16:53
Більше 30 000 компаній отримають $100 млн від Facebook, щоб пережити карантин - Фото
Фото: unsplash.com

Facebook виділяє $100 млн для підтримки малого бізнесу під час карантину через коронавірус. Отримати їх зможуть до 30 000 компаній

Facebook запускає програму Small Business Grants Program для підтримки компаній під час карантину через коронавірус. Вона буде діяти в більше ніж 30 державах, повідомляє соцмережа.

Соціальна мережа надасть $100 млн у вигляді грошових грантів і кредитів на рекламу. Отримати бонус зможуть до 30 000 компаній малого бізнесу. Ці фінанси можна буде використовувати для допомоги працівникам, оплати оренди, залучення нових клієнтів або покриття операційних витрат.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Заявки на участь Facebook почне приймати в найближчі тижні. Також соцмережа запустила "Центр ресурсів для малих компаній", що надає інформацію з управління компанією і забезпечення стійкості бізнесу під час спалаху коронавірусу COVID-19.

  • Раніше Facebook надала безкоштовну рекламу ВООЗ для боротьби з дезінформацією про коронавірус. Користувачі, які на Facebook шукають інформацію про коронавірус, почали бачити спливаючі рекламні вікна. При кліці на них вони перейдуть на ресурси Всесвітньої організації охорони здоров'я або місцевих медичних організацій, щоб отримати свіжу інформацію. Жителі країн, в яких виявлені випадки передачі вірусу від однієї людини до іншої бачать інформацію про вірус у своїй стрічці новин.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации