RU

Більше 10 країн заборонили імпорт української курятини

26.02.2020, 16:48
Більше 10 країн заборонили імпорт української курятини - Фото
Фото: depositphotos.com

У зв'язку зі спалахом пташиного грипу на підприємстві Хутір у Вінницькій області в січні 2020 року заборону на імпорт української курятини ввів ряд країн: Японія, Корея, Азербайджан, Вірменія, Молдова, Ірак, Філіппіни, Марокко, Туніс, Сінгапур, Кувейт, Саудівська Аравія, Китай та інші. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу МХП.

За словами радника голови правління МХП із зовнішньоекономічних питань Дмитра Лося, Україна повинна зачистити територію, на якій було виявлено ​​спалах грипу, й оголосити тримісячний карантин.

"У цей час відбувається ретельне спостереження за територією і птахами. Після цього будь-яка країна може направити в Україну своїх представників з метою перевірки якості та ефективності заходів, здійснених країною, з метою подолання наслідків пташиного грипу та запобігання його спалахам на майбутнє", - підкреслив він .

Відзначається, що Україна ввела програму активного нагляду, яка повинна показати відсутність інфекції та відновити статус благополучної країни з точки зору безпеки продукції. У компанії підкреслили, що підприємства групи МХП повністю контролюють якість продукції.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини