RU

Бідність чи коронавірус. Українців запитали, чого вони бояться більше

16.04.2020, 18:11
Бідність чи коронавірус. Українців запитали, чого вони бояться більше - Фото
Ілюстративне фото: Сергій Ваганов/ЕРА

Українці бояться більше економічної кризи через продовження карантину, ніж зараження коронавірусом через його припинення. Про це свідчать результати опитування дослідницького агентства Gradus Research.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як відзначають автори дослідження, питання ставилося на початку великої анкети - в загальному формулюванні (без акценту на ризик втрати особистих фінансів або здоров'я), а в кінці анкети - в особистому формулюванні (з акцентом на ризик збідніти особисто або ризик зараження респондента чи його близьких) .

На загальному рівні загрози респондентів більше лякає обвал економіки.

На особистому рівні загрози - перевищує страх інфікування. Зростає страх заразитися у всіх групах, значно випереджаючи страх кризи, серед жінок і серед жителів Західного регіону.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

При цьому на особистому рівні загрози страх падіння економіки продовжує переважати серед чоловіків, жителів Києва і Сходу. І якщо на загальному рівні загрози страх падіння економіки значно виграє, то на особистому рівні обидва страхи стоять поруч.

Для збільшення натисніть на картинку

Бідність чи коронавірус. Українців запитали, чого вони бояться більше

Бідність чи коронавірус. Українців запитали, чого вони бояться більше
Технологія Gradus - дослідження панельного типу. В агентстві заявляють, що ця технологія єдиний на сьогодні інструмент, що дозволяє проводити опитування значної кількості респондентів зі збереженням соціологічних вимог до валідності вибірки. Панель Gradus представляє населення міст більше 50 000 жителів у віці 18-60 років за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини