RU

Безпечніше, ніж на трамваї. В ЄС – бум на старі авто через COVID-19

30.11.2020, 14:01
Безпечніше, ніж на трамваї. В ЄС – бум на старі авто через COVID-19 - Фото
Автомобіль Seat Toledo (Фото: depositphotos.com)

У країнах Європейського Союзу зростає попит на бюджетні автомобілі віком 15 років і старше. Старі авто розцінюються як альтернатива громадському транспорту в епоху пандемії COVID-19, повідомляє Reuters.

Аналіз компанії IHS Markit показав, що в третьому кварталі 2020 року у Франції на 16% зросла кількість проданих старих авто. В Іспанії рівень продажу зріс майже на 25%. За даними сервісу продажу автомобілів AutoScout24, з літа кількість пошукових запитів на такі автмобілі різко зросла в Австрії, Бельгії, Німеччини, Італії та Нідерландах.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У AutoScout24 повідомили, що кількість інтернет-запитів зросла на 80% у Франції, на 77% в Нідерландах і на 59% в Бельгії.

При цьому, водії купують здебільшого автомобілі з ДВС. Зокрема, попитом користувалися Seat Toledo і Renault Clio, яким вже більше 15 років. Попит саме на бюджетні авто пояснюють почуттям економічної невизначеності у споживача.

В ЄС також істотно впало користування громадським транспортом. У вересні в Іспанії кількість пасажирів скоротилася на 44% проти показника 2019 року. У Великобританії в листопаді поїздки в трамваях становили лише третину від показників 2019 року. При цьому, використання особистих авто в країні склало 90%.

  • За січень-жовтень 2020 року рівень продажу нових автомобілів в ЄС впав на 27%.

  • У вересні в Європі рівень продажу електрокарів і гібридів вперше перевищив продаж дизельних автомобілів.

  • У жовтні 2020 року українці купили рекордну кількість нових автомобілів із початку року. Було продано 8400 автомобілів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини