RU

"Безлад, махінації і напівпорожні склади". Що показав аудит Держрезерву

05.11.2020, 20:03
Головний офіс Держрезерву (Фото – Держрезерв)

Ревізія підприємств Держагентства резерву України (Держрезерв) показала багатомільйонні махінації, зникнення тисяч тонн запасів і прострочені продукти на сотні мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Неналежні умови зберігання на складах підприємств призвели до псування зерна на суму 35,5 млн грн. При терміні зберігання зерна два роки на складах зберігалася продукція 2010-2011 років. Нестача зерна на одному з підприємств Держрезерву склала 27,9 млн грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Загальна вартість зіпсованих продовольчих товарів, які тепер можна лише утилізувати – понад 100 млн грн. Також були виявлені прострочені непродовольчі товари на суму 200 млн грн.

Сума порушень у фінансово-господарській діяльності Держрезерву склала 31,4 млн грн. За апаратом Держрезерву – порушень на 1,7 млн ​​грн. Аудит встановив, що на підприємствах агентства відбувалися публічні закупівлі без укладання договорів.

  • 11 листопада 2019 року Державне бюро розслідувань провело санкціоновані судом  обшуки в Держрезерві. Причиною обшуків стало виявлення простроченої продукції на складах Держрезерву. Попередня сума збитків становила 60,5 млн грн.
  • 20 травня 2020 року результатами перевірки на підприємствах Держрезерву було встановлено, що зі складів було вкрадено 150 000 тон зерна. Загалом завдані державі збитки оцінили в 1 млрд грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини